Evliliği sona erdiren yasak ilişki!

Evliliği sona erdiren yasak ilişki!
Dinle

Uzun zamandır dedikodu yapmıyoruz ayol. Oysa dedikodusuz hayat mı olur? Olmaz Vallahi...

Bugün size evliliği sona erdiren bir yasak ilişkiden bahsedeceğim. İşyeri bir Belediye... Hangisi olduğunu sormayın Vallahi de söylşemem, billahi de söylemem. Siz oturup, düşünüp bulacaksınız bu belediyeyi. Üstelik bu belediyede aşk meşk işleri yeni de değil, her zamannki gibi, başkan değişebilir ama, aşklar değişmez.

Efendim çok uzattım. Muhasebe bölümünde çalışan 40 yaşlarındaki bayan, taşeron kadrosundan belediye kadrosuna geçmek için uğraşırken, müdürünün dikkatini çekmeyi başarıyor. Müdür çapkın, üstelişk başından 3 evlilik geçmiş. Bayan ise evli... "Adam sende ne olacak, kim duyacak?" diyerek yanaşıyor müdür beye, o dünden hazır, bir akşam yemeği, ardından artan buluşmalar yavaş yavaş çevrenin dikkatini çekmeye başlıyorlar. Kadının evi ile ilgisi, her geçen gün azalıyor.  Kadro kapmak için başladığı ilişki, giderek ciddileşiyor ve adama aşık oluyor üstelik. BNuna karşı kocasoından da her geçen gün uzaklaşıyor. 

Sonuçta ne mi oldu, kadın kocasını önce, bir tartışma çıkarıp  evden kovdu, daha doğrusu baba evine gönderdi, ardından da boşanma davası... Zavallı koca, ilişkiden habersiz geçinemedikleri için boşanmayı da kabul etti.

Belediye'de kadın da dul kalınca ilişkiyi bilmeyen kalmamış, şimdilik birlikte yaşamaya başlamışlar. Kadro mu, Valla kadronun olup olmadığını öğrenemedim, ama kadın müdürün servisinde çalışmaya devam ediyor...

Dedikodularınızı bekliyorum. Bana yazın, ama doğru olsun, bu köşeden yayınlayayım. (info@antalyabugun.com) 

Yeni bir dedikodu da buluşmak üzere ayol...

Haberi Paylaş
Yayın Tarihi
21.08.2015
Okunma Sayısı

4993


Bu Haber için Yazılan Yorumlar
Antalya Valiliği
Antalya Büyükşehir Belediyesi
Antalya Uluslararası Havalimanı
Tourexpi
buhafta TV
kanalv TV