GÜNDOĞMUŞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TÜRKÖZ'DEN ENVAR'A ZİYARET

 GÜNDOĞMUŞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TÜRKÖZ'DEN ENVAR'A ZİYARET
Dinle

Gündoğmuş İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Türköz, Özel Antalya Envar Koleji İlkokulu Okul Aile Birliği’nin desteği ile okul yönetimi ve öğretmenlerinin ortaklaşa gerçekleştirdiği giyim yardımı organizasyonuna teşekkür etti. 

Gündoğmuş’taki 90 öğrenciye yapılan giyim yardımı için teşekkür amaçlı Antalya’ya gelen Gündoğmuş İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Türköz ile Şube Müdürü Murat Altınkaya, Envar Eğitim Kurumları’nı ziyaret etti. 

Gündoğmuş İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Türköz, gerçekleştirilen bu projenin profesyonel anlamda yürütüldüğünü, örnek çalışma gerçekleştirildiğini ifade ederek, okul yönetimine ve okul aile birliğine teşekkür etti. İlçede ilk kez katılımın yüksek olduğu bir kampanyadan yararlandıklarını belirten Türköz, Okul Aile Birliği Başkanı Raziye Gök Aktaş’a teşekkür plaketi ile öğrencilerin duygularını taşıyan mektupları verdi. 

Envar Koleji Genel Müdürü Kadir Sözen de, yaptığı konuşmada, “Mutlu Gözler İçin Elele sloganı ile başlatılan bu kampanya, öğrencilerimizde, yardım etme, cömertlik, paylaşmak gibi erdemler ile vicdani gelişimlerine katkı koymak amaçlanmıştır. Bu nedenle organizasyonun sağlıklı bir şekilde yürütülmesindeki emekleri ve çalışmaları için İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ve bu organizasyona katkı koyan birimlere teşekkür ederim” dedi. 

Haberi Paylaş
Yayın Tarihi
16.05.2017
Okunma Sayısı

136


Bu Haber için Yazılan Yorumlar
Antalya Valiliği
Antalya Büyükşehir Belediyesi
Antalya Uluslararası Havalimanı
Tourexpi
buhafta TV
kanalv TV