HAVA MUHALEFETİ FENER ALAYI VE KORAY AVCI KONSERİNİ İPTAL ETTİRDİ

HAVA MUHALEFETİ FENER ALAYI VE KORAY AVCI KONSERİNİ İPTAL ETTİRDİ
Dinle
Antalya’nın Döşemealtı Belediyesi tarafından bugün akşam düzenlenecek olan Fener Alayı Yürüyüşü ve Koray Avcı konseri Meteoroloji’nin “Olumsuz Hava Muhalefeti” uyarısıyla iptal edildi.  
  Döşemealtı Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında bugün saat 19.00’de düzenlenecek olan Fener Alayı Yürüyüşü ve ardından Koray Avcı konseri Meteoroloji’nin açıkladığı “Olumsuz Hava Muhalefeti” uyarısıyla iptal edildi. Konu ile ilgili açıklama yapan Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenleyeceğimiz Gençlik Haftası etkinlikleri için İlçemiz, Atatürk posterleri ve Türk bayraklarıyla donatılmış, Fener Alayı için binlerce Türk bayrağı ve meşale hazırlanmış, konserin yapılacağı Kent Meydanın da ise gerekli düzenlemeler tamamlanmıştır. Ancak Meteoroloji kaynaklarından alınan bilgiler doğrultusunda halkımızın herhangi bir mağduriyet yaşamaması amacıyla zorunlu bir takım değişikliklere gitmek zorunda kaldık” dedi.
  Döşemealtı Belediyesi tarafından düzenlenen Gençlik Haftası etkinlikleri 21 Mayıs Cumartesi günü Bisiklet Şenliği ve 22 Mayıs Pazar günü döşemeyol da yapılacak olan ‘Doğa Yürüyüşü’ programları ile devam edecek. 21 Mayıs Cumartesi günü Bisiklet Şenliği için saat 10.00’da Döşemealtı Belediyesi hizmet binası önünde toplanılacak.
  22 Mayıs Pazar günü Doğa Yürüyüşü için saat 10.00’da Döşemealtı Belediyesi hizmet binası önünde toplanılacak ve araçlarla yürüyüşün yapılacağı döşemeyola hareket edilecek.
 
Haberi Paylaş
Yayın Tarihi
19.05.2017
Okunma Sayısı

121


Bu Haber için Yazılan Yorumlar
Antalya Valiliği
Antalya Büyükşehir Belediyesi
Antalya Uluslararası Havalimanı
Tourexpi
buhafta TV
kanalv TV