KEMERLİLERDEN BAŞKAN GÜL'E TAM DESTEK

Kemer CHP'de üye izdihamı yaşandı

KEMERLİLERDEN BAŞKAN GÜL'E TAM DESTEK
Dinle

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül öncülüğünde düzenlenen katılım töreninde yaklaşık 500 Kemerli CHP'ye üye oldu.  Gül, "Kemerlilerin büyük desteğiyle  2019'da, CHP'ye yeniden Kemer Belediye Başkanlığını kazandıracağım" dedi.

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ile meclis üyeleri Ahmet Can, Aslı Bayar Ulukapı, Özcan Çeliktaş, Semih Top ve Recep Yılmaz; geçtiğimiz haftaki grup toplantısında Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun rozetlerini takması ile CHP'ye katılmışlardı. "Yuvama döndüm" diyen Başkan Gül ve meclis üyelerine Kemer halkından da destek geldi.

500 YENİ ÜYE

Başkan Mustafa Gül öncülüğünde ve CHP Kemer İlçe Başkanı Erdem Cesur'un ev sahipliğinde düzenlenen katılım törenine Kemerliler yoğun ilgi gösterdi. Başkan Gül, törene katılanları tek tek selamladı. Daha sonra yaklaşık 500 Kemerlinin CHP''ye kaydı yapıldı.

NEŞE GÜL DE ÜYE OLDU

Üyelerin rozetlerini Başkan Gül, İlçe Başkanı Erdem Cesur, başkan yardımcıları Kemal Yüksel  ve Ahmet Can ile meclis üyeleri Aslı Bayar Ulukapı, Semih Top ve Recep Yılmaz taktı. Başkan Gül'ün eşi Neşe Gül de partiye üye kaydı yaptırarak resmen CHP'li oldu.  Törene katılanlar Gül çifti ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler.

CUMHURİYET VAZGEÇİLMEZİMİZDİR

Gördüğü bu tablo karşısında onur ve gurur duyduğunu kaydeden Başkan Gül, "Sadece bir telefon mesajıyla burada büyük bir kalabalık toplandı. Törene katılan arkadaşlarıma, büyüklerimize, Kemer sevdalılarına çok teşekkür ediyorum. 2019 seçimlerinde Kemer'i açık ara farkla yeniden alacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Kemer'de benden başka bu belediye başkanlığını alacak siyasetçi yok. Kendini yetiştirmiş tek siyasetçi benim. Bunu kendimden emin olarak söylüyorum. CHP'ye bu belediye başkanlığını yeniden kazandıracağım. Bizim dinimiz, bayrağımız ve cumhuriyetimiz vazgeçilmezlerimizdir. Büyük önder Atatürk'ün bize emanet ettiği cumhuriyeti her zaman koruyacağız. Ne mutlu Türküm diyene" şeklinde konuştu. 

Haberi Paylaş
Yayın Tarihi
18.05.2017
Okunma Sayısı

654


Bu Haber için Yazılan Yorumlar
Antalya Valiliği
Antalya Büyükşehir Belediyesi
Antalya Uluslararası Havalimanı
Tourexpi
buhafta TV
kanalv TV